koupelna

Dobrý den

Rádi bychom se Vám představili, jako benjamínek v této krásné lokalitě Krušných hor. Po celý rok si Vás dovolujeme pozvat do krásného nového penzionu Lenka ležícího na okraji obce Loučná pod Klínovcem. Penzion Lenka prodělal v letech 2006-2007 kompletní rekonstrukci a v novém kabátě Vás uvítá ve tří až pěti lůžkových pokojích. Penzion má 15 pokojů s celkovou kapacitou 45 osob. V příjemném prostředí si zde můžete odpočinout, zažít nádherné chvíle se svou rodinou a pobavit se s přáteli.

Cena ubytování se snídaní

zimní sezóna:
1 osoba: 600,- Kč/noc
Děti od 3 do 12 let: 400,- Kč/noc
Děti do 3 let: ZDARMA
Přes Silvestra přijímáme rezrvace pouze na 6. dní a více.
Příplatek na silvestrovské pohoštění 500 CZK/ osoba a 350 CZK/ dítě do 12 let

Cena - letní sezóna:
Dospělí: 400,- Kč/os./noc
Děti do 12 let: 300,-Kč/os./noc
Děti do 3 let: ZDARMA

Vybavení objektu

Rozhodnete-li se nás navštívit, automobil ponecháte na parkovišti v areálu penzionu, své lyžařské vybavení odložíte v lyžárně a v jednom z 15 pokojů se ubytujete. Potom se můžete občerstvit v restauraci nebo vinárně, popřípadě za slunného počasí se na terase natáhnete do lehátka a chytnete bronz při popíjení lahodného nápoje.

vinarna

O penzionu

Vaše soukromí bude zajištěno vlastním sociálním zařízením- WC, umyvadlo, sprcha. V útulném prostředí Vašeho pokoje budete moci sledovat své oblíbené televizní pořady.Parkování

Váš čtyřkolový miláček bude zaparkován na soukromém parkovišti našeho penzionu.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. V případě zájmu zajistíme polopenzi nebo plnou penzi

Letní aktivity

V létě můžete pěšky, na kole (nebojte se na Klínovec Vás vyveze lanovka) nebo autem poznávat obnovené Krušné hory, můžete rozšiřovat své vědomosti v blízkých muzeích nebo navštívit některé z hradů a zámků. Toužíte-li podráždit svůj adrenalin, potom Vám doporučujeme vyzkoušet školu paraglidingu nebo sjezdovku pro kola. Dětem doporučujeme kamencové jezero a největší zoopark v ČR v Chomutově nebo aqua-park v Klášterci nad Ohří. Ostatně řeku můžete projet také na raftu.

Letní aktivity

Místní cesty jsou velice vhodné pro cyklistiku. V okolí je možné provozovat všelijaké outdoorové sporty.

pokoj

Zimní aktivity

Klínovec se v zimě stává rájem lyžařů. Za pět minut cesty autem z penzionu se dostanete do střediska sjezdového lyžování Klínovec, za deset minut do střediska Boží Dar. Můžete také za srovnatelné ceny zkusit lyžování na německé straně. V okolí jsou také nádherně upravené běžecké tratě.

Celoroční aktivity

Po celý rok se můžete nechat hýčkat v západočeských lázních- Karlových Varech, Mariánských lázních, v lázních Jáchymov nebo v nově otevřených lázních v Kadani. Pěšky lze dojít do sousedního německého horského městečka Oberwiesenthalu, kde se můžete svést parní lokomotivou na úzkokolejné dráze.

Fotogalerie

(c)Penzion Lučná - Všechna práva vyhrazena. Developed by NWS